Gildia AnBu

OFICJALNA STRONA GILDII <ANBU>

Ogłoszenie

STAN SERWERA AVALON: ONLINE


#1 2008-12-18 09:21:01

Gimdorf

Użytkownik

3148732
Zarejestrowany: 2008-10-05
Posty: 17

Podatki w WoW :D

tu napiszcie jakie mieliscie problemy z   kasa w avalon:D ja gram na platnym to mam problem


Journeyman Skill to 150 a ja mam podstawowy 75......a ten skill kosztuje wlasnie 501 g a mam 198 jak zdobede to zaplace odejmie mi  znow 501 g   i jeszcze mi odejmie 16g bo trzeba zaplacic za felstead'a..nieduzo mi zostanie wiec musze jeszcze miec +500 g albo iles tam ...bosh za chiny tego nie zdobede:D heheh...

jest jeszcze inna droga Burning Steppes i zrobienie lancuszka q dla warlocka...ale ja niemam klucza do bramy i wogole nie chce mi sie przez blasted land isc bo to w ch...... drogi:P i gdzie ja znajde goscia kto mi pomoze ten q zrobic? no powiedzcie jaaaaak.......


P.S : wiem ze nie jestem juz w anbu i nie gram na avalon ..to przecierz moge odwiedzac stronne zakladac watki nowe i pogadac z qmplami nie popo?

PPS.Ja tu jedyny odwiedzam forum chyba haha ..nikt nie pisze nic w shoutbox ... strasznie cicho....


Wielka
kasa
Wielka FORSA - Zycie Rogala.łotrzyk to wiadomo podrzyna gardło..to wiadomo..
Lubi kase to wiadomo, lubi piwo to wiadomo lubi mordowac.. i? KRAKSOWAC!

Offline

 

#2 2008-12-30 14:21:09

Opopo

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-07
Posty: 32

Re: Podatki w WoW :D

Jasne że możesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starevolution.pun.pl www.bia.pun.pl www.msg2010sum.pun.pl www.blackblood.pun.pl www.us5sosweetsboys.pun.pl